BluTV’nin Yeni Dizisi Saygı’nın İlk Teaserı Yayınlandı

BluTV’nin Yeni Dizisi Saygı’nın İlk Teaserı Yayınlandı

28 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: Ara Sahne

Behzat Ç.’nin öne çıkan karakterlerinden Ercüment Çözer’in hikayesini anlatacak Saygı dizisinin ilk teasarı yayınlandı.

Toplumdaki çürümüşlüğün sebebini gündelik saygısızlıklarda arayan sosyopat bir karakter olan, Behzat Ç.’nin anti kahramanı Ercüment Çözer’in hikâyesini anlatacak dizinin ilk teasara BluTV’nin resmi sosyal medya hesaplarından yayınlandı.

Behzat Ç. – Bir Ankara Polisiyesi ve Mehmed Bir Cihan Fatihi dizilerinin senaristi Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Taner Baltacı’nın oturduğu dizinin konusu kısaca şöyle: Ercüment Çözer’in yolu bir gün, kendisiyle aynı amaç uğruna hareket ettiğine inandığı iki genç ile kesişir. Kudretli ama kendi içinde sayısız yarası bulunan Çözer, Helen ve Savaş adındaki bu iki idealist gence kol kanat gerer.

Ercüment Çözer’i ilk defa kendi şehrinde, İstanbul’da, göreceğimiz dizi, gündüz kuşağı programlarının aldatıcılığı, televizyonda parlayan yıldızların aslında özel hayatlarında ne kadar mutsuz oldukları gibi konulara değinerek medyaya dair de sözler söyleyecek.

İnter Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nde usta oyuncu Nejat İşler’e, Helen rolüyle Miray Daner, Savaş rolüyle Boran Kuzum eşlik ediyor.