ESL Türkiye Şampiyonası’nda Final Tarihi Belli Oldu

ESL Türkiye Şampiyonası’nda Final Tarihi Belli Oldu

14 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: Ara Sahne

Türkiye’nin en iyi CS:GO takımlarınını mücadele ettiği ESL Türkiye Şampiyonası’nda final karşılaşmasının ne zaman oynanacağı belli oldu.

Geçtiğimiz gün tamamlanan ESL Türkiye Şampiyonası Playoff aşamasında Sangal, Team Spartan, Boca Boston ve LOG FunnyToken takımları mücadele etmişti. Sonucu merakla beklenen Playyof aşamasında Sangal ile Team Spartan, Boca Boston ile LOG FunnyToken karşı karşıya geldi. Oynanan karşılaşmaların ardından finale yükselen ekipler Sangal ile Boca Boston oldu.

Sangal ile Boca Boston ekiplerinin karşı karşıya geleceği ESL Türkiye Şampiyonası finalinin tarihi belli oldu. ESL tarafından yapılan açıklamaya göre dev final, 27 Mayıs saat 17:00’da oynanacak. Karşılaşmayı ESL Türkiye’nin resmi Twitch hesabından canlı olarak takip edebilirsiniz.      

2020 Kış Sezonu Intel ESL Türkiye Şampiyonu olan takım para ödülünün yanında daha değerli olan EPEC’e katılmayı garantiliyor. EPEC’i kazanan ulusal şampiyona takımı offline olarak düzenlenecek ESL One Cologne Lan elemesine katılmaya hak kazanacak ve bu elemeyi de başarıyla geçen takım 1 Milyon Dolar ödüllü ESL One Cologne turnuvasında mücadele etme şansı yakalayacak.

Bölüm Sonu Canavarı