Nioh Collection PS5 için Duyuruldu

Nioh Collection PS5 için Duyuruldu

15 Kasım 2020 Kapalı Yazar: Ara Sahne

Koei Tecmo ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak olan Nioh Collection, PlayStation 5 için duyuruldu.

Team Ninja tarafından geliştirilen ve Koei Tecmo ile Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak olan Nioh Collection, PlayStation 5 için duyuruldu. 5 Şubat 2021 tarihinde piyasaya çıkacak olan paket, Nioh Remastered – The Complete Edition ve Nioh 2 Remastered – The Complete Edition oyunlarını içerecek. Her iki oyun da 4K çözünürlükte ve 120 FPS kare hızında çalışacak. Oyunların ön siparişleri 20 Kasım’da PlayStation Store üzerinde açılacak.

Nioh 2’deki yolculuğuna PlayStation 4’ten sonra yeni nesilde devam etmek isteyenler için iki farklı yöntem sunulmuş. İlk olarak PlayStation 4’te Nioh 2 – The Complete Edition’a sahip olanlar, PlayStation 5’te Nioh 2 Remastered – The Complete Edition’a ücretsiz bir şekilde yükseltme yapabilecek. PlayStation 4’te Nioh 2’nin standart sürümüne sahip olanlar ise, PlayStation 5’te Nioh 2 Remastered’a ücretsiz yükseltme yapabilecek ve PlayStation 4’te sahip oldukları indirilebilir içeriklerin PlayStation 5 sürümlerini mağazadan alabilecek.

Oyun, PlayStation 5’in ultra hızlı SSD’siyle bölüm aralarında, girişlerinde ve çok oyunculu modda hızlı yükleme süreleri vaat ediyor. Ayrıca yeni nesil konsolumuzun dokunsal geri bildirim teknolojisi ve uyarlanabilir tetikleyicilere sahip olan yeni nesil kontrolcüsü DualSense ve 3D Ses dahil olmak üzere konsolun heyecan verici yepyeni özelliklerine vurgu yapıyor. Ayrıca çapraz kayıt desteğiyle birlikte PlayStation 4’teki kayıt dosyaları PlayStation 5’e aktarılabilecek. Böylece mevcut nesil oyuncuları kayıt dosyalarını platformlar arasında aktarabilecek.