Red Dead Redemption 2 PC İçin Duyuruldu

Red Dead Redemption 2 PC İçin Duyuruldu

5 Ekim 2019 0 Yazar: Ara Sahne

Geçtiğimiz sene PlayStation ve Xbox konsollarına çıkan Rockstar Games’in popüler oyunu Red Dead Redemption 2, aradan geçen bir senenin ardından PC platformu için de geliyor.

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2’nin bilgisayarlara 5 Kasım tarihinde geleceğinin duyurusunu yaptı. Ayrıca kısa bir süre için Read Dead Redemption 2’yi Rockstar Launcher’ından ön siparişle alanlara hediyeler veriliyor. Oyunun bilgisayar sürümünde grafiksel ve teknik güncellemelerin yanı sıra yeni av görevleri, gizlenme yerleri, silahlar ve farklı özellikler de bulunacak.

Rockstar Games Launcher dışında Epic Games Store, Greenman Gaming, Humble Store, GameStop ve diğer dijital platformlarda 23 Ekim’de ön siparişe açılacak. Steam versiyonunun Aralık ayında satışa sunulması planlanıyor. 

PC versiyonu yeni Bounty Hunting görevleri, Gang Hideouts, silahlar ve daha fazla içerik ile birlikte çeşitli grafiksel ve teknik geliştirmeler içerecek. Red Dead Online da konsollarda daha önce yayınlanmış tüm iyileştirmeler ve güncellemeler ile birlikte ilk günden ulaşılabilir olacak. 

Red Dead Redemption 2 PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Ekim 2018’de çıkmıştı.