Pixar’ın Yeni Animasyon Filmi Soul’dan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Pixar’ın Yeni Animasyon Filmi Soul’dan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

29 Haziran 2020 Kapalı Yazar: Ara Sahne

Pixar’ın yeni animasyon filmi Soul’dan yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Tina Fey ve Jamie Foxx’un seslendirme kadrosunda yer aldığı Soul, 20 Kasım’da vizyona girecek.

Toy Story, Wall-e, Up, Coco gibi sevilen animasyon filmleri sinema dünyasına kazandıran Pixar, bu yıl iki yeni filmle sinemalara konuk oluyor. Stüdyonun bu yılki ilk filmi olan Onward, mart ayında ABD’de vizyona girmiş, koronavirüs salgınının patlak vermesiyle vizyon programının sekteye uğramasının ardından VOD platformlarında yayınlanmıştı. Salgın nedeniyle Onward ile gişede aradığını bulamayan stüdyo, kasım ayında da bu yılki ikinci filmi olan Soul‘u sinemaseverlerin beğenisine sunacak.

İzleyiciyi New York’tan kozmik alemlere uzanan bir yolculuğa davet eden film, seni sen yapan şey nedir sorusundan yola çıkarak hikâyesini şekillendiriyor.

Yaşamın en çok merak edilen sorularının yanıtlarının keşfedilmesini izleyeceğimiz film, New York’un ünlü caz kulübü The Blue Note’ta çalma hayalleri kuran müzik öğretmeni Joe Gardner’ın, kanalizasyon deliğine düştükten sonra başka bir aleme geçiş yapmasıyla yaşanan olayları konu alıyor.