Jorge Masvidal, Darren Till’i Deplasmanda Nakavt Etti! İşte O Nakavt Anı..

Jorge Masvidal, Darren Till’i Deplasmanda Nakavt Etti! İşte O Nakavt Anı..

17 Mart 2019 0 Yazar: Caner Altıntaş

UFC Fight Night: Till vs. Masvidal, İngiltere’nin başkenti Londra yapıldı.

Gecenin ana maçında İngiliz dövüşçü Darren Till, tecrübeli Jorge Masvidal ile karşılaştı. Masvida, büyük bir seyirci desteğini arkasına alan Till’i 2.rauntta müthiş bir nakavtla mağlup etmeyi başardı.

İşte Jorge Masvidal, Darren Till’i böyle nakavt etti:

Jorge Masvidal, bu sonuçla birlikte iki maç aradan sonra galibiyet almış oldu. Masvidal’ın bu galibiyetten sonra yarı orta sikletin güçlü isimlerinden Ben Askren ile maça çıkması bekleniyor.

Darren Till ise Tyron Woodley’den sonra Jorge Masvidal’a da yenilerek büyük bir yara aldı. Till, böylece şampiyonluk yarışından uzaklaşmış oldu.

Gecenin yan ana maçında Leon Edwards ile Gunnar Nelson karşı karşıya geldi. 3 raunt süren mücadelenin sonunda Edward, Nelson’u puanla (29-28, 28-29, 29-28) mağlup etmeyi başardı.

Gecenin sonunda Jorge Masvidal röportaj verirken Leon Edwards, Masvidal’a laf attı. Röportajı yarıda kesen Masvidal, Edwards ile yumruk yumruğua kavga etti.

UFC Londra’nın ana kartında Türk asıllı İsviçreli dövüşçü Volkan Özdemir de kafese girdi. Dominick Cruz ile karşılaşan Volkan Özdemir, rakibine puanla (29-28, 28-29, 29-28) mağlup oldu. Maçtan sonra seyirciler bu puanlamayı protesto ettiler. Bir çok MMA otoritesi de puanlamanın Volkan Özdemir lehine olması gerektiğini belirttiler.